Vítejte na stránkách K + S Czech Republic a.s.
ČESKY | ENGLISH
ZASLAT CENOVOU NABÍDKU

FIRMA
SÍDLO FIRMY
KONTAKTNÍ OSOBA
E-MAIL
TELEFON
FAX
POPTÁVANÝ SORTIMENT
VELIKOST BALENÍ
SPECIFIKACE (požadovaný výrobek)
JEDNORÁZOVĚ POPTÁVANÉ MNOŽSTVÍ
ZPŮSOB DOPRAVY
PŘEPOKLÁDANÝ ROČNÍ ODBĚR
přiložit atest:
kontaktovat prostřednictvím obchodního zástupce:
 

BALENÍ

Solné mlýny nabízejí svým zákazníkům možnost výběru z mnoha typů balení dle konkrétních požadavků. Základními typy jsou: 0,5 kg, 1 kg, 25 kg, 50 kg, big bag 500 kg, 900 kg a 1000 kg, volně ložená sůl (kipper, cisterna). Řada výrobků má velikost balení přizpůsobenu dávkování při dalším použití nebo praktičnosti při manipulaci. Na přání jsme schopni přizpůsobit velikost balení výrobků - např. balení soli v big bagu po 500 kg.

Naše výrobky jsou baleny do kvalitních a odolných obalových materiálů. Provedení pytlů s bočním skladem a perforací zajišťuje optimální tvar při uložení na paletě a stabilitu při následné přepravě a manipulaci. Společnost je členem systému EKO-KOM.

DOPRAVA

Logistické zázemí Solných mlýnů, a.s., Olomouc je tvořeno vlastním vozovým parkem, doplněným externími smluvními přepravci a vlastní železniční vlečkou. Díky tomuto zázemí můžeme garantovat zákazníkům dodání zboží dle jejich požadavků v tuzemsku i na exportních trzích.

Vzhledem k ekonomice rozvozu menších dodávek účtujeme fixní příplatek při objednávce zboží do 8 tun.

SLUŽBY

Díky dlouholetým zkušenostem se zpracováním soli a výrobou solných výrobků i týmu vyškolených odborníků Vám můžeme nabídnout poradenství při výběru i užití jednotlivých druhů solí v konkrétních podmínkách technologií navazujících výrob. Naši obchodní manažéři s celorepublikovou působností (viz sekce KONTAKTY) pružně reagují na podněty ze strany zákazníků a formou nadstandardní výroby dokážeme splnit i specifické požadavky na vlastnosti hotového výrobku. Poskytujeme např. i odbornou pomoc při řešení otázek spojených s pořízením sila na skladování soli a jeho plnění prostřednictvím dodávek cisternou nebo flexibilní systém paletového hospodářství dle dohody se zákazníkem (vč. dodávek na schváleném typu plastových palet). Nabízíme tak komplexní servis od prvotní poptávky až po zajištění pravidelných dodávek zboží.

NABÍDKA SLEV

O nabídce slev a dalších detailech obchodní nabídky Vás rádi informují pracovníci obchodní sekce firmy. Základní poskytované slevy jsou odvozeny z platného ceníku na daný rok.

Zakázky v hodnotě do 10.000,- Kč bez DPH se hradí vždy hotově!

EXPEDICE

Příjem objednávek, vyřizování obchodní agendy i nakládka zboží (viz přiložený plánek zde) probíhá v pracovní dny od 7.00 do 11.30 a od 12.00 do 15.00.

Prodej za hotové a nakládka zboží u zakázek s vlastním odvozem probíhá v pracovní dny od 8.00 do 11.30 a od 12.00 do 14.00 hodin.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecnými obchodními podmínkami se řídí veškeré obchodní vztahy Solných mlýnů, a.s. s odběrateli soli, solných výrobků a dalších nabízených produktů. Plné znění Všeobecných obchodních podmínek je k dispozici ve formátu pdf ZDE (CZ), ZDE (EN).

Zakázky v hodnotě do 10.000,- Kč bez DPH se hradí vždy hotově!